Prosím, sdílejte "Jak na koronavirus" na Facebooku, tím, že kliknete na tento odkaz. 

JAK NA KORONAVIRUS

A OSTATNÍ INFEKČNÍ CHOROBY POMOCÍ ÚČINNÝCH DOPLŇKŮ STRAVY

 

Kromě přirozené stravy posiluje imunitu proti koronaviru i jiným infekčním chorobám také pravidelné užívání imunoglobulinů nebo betaglukanů, které se vyskytují v kvalitních certifikovaných doplňcích stravy. Já osobně nedám dopustit na českou firmu VITALITY nebo německou společnost LR. Kvalitní doplňky lze také koupit nebo objednat v mnoha specializovaných prodejnách pro kulturisty, fitness centra a zvláštní výživu, některé lze najít i v lékárnách. Pojďme si je nyní představit: VITALITY
KVALITNÍ DOPLŇKY STRAVY ZA PŘÍZNIVÉ CENY

COLOSTRUM VITALITY   s maximálním obsahem imunoglobulinů IgG 40 za příznivou cenu 440 Kč

Kolostrum Vitality je kravské kolostrum, které je z 95% podobné kolostru lidskému. Obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek s okamžitým účinkem na obranyschopnost organizmu - vitamíny, minerály, proteiny, růstové faktory a imunoglobuliny (protilátky), které se v organizmu dokáží navázat na cizorodé viry a bakterie. Imunita je pak může lépe rozpoznat a zneškodnit. Jsou proto velice důležitou součástí imunitní odpovědi. Kvalitní kolostrum je vždy tekuté nebo sušené v tobolkách s maximálním obsahem imunoglobulinů IgG 40. A právě takové kolostrum, navíc v maximálním množství 400 mg v jedné kapsli, se za velmi příznivou cenu nachází v doplňku stravy Colostrum Vitality

V rámci prevence užívám 1 kapsli 3x denně (lze i 2 kapsle 2x denně), v případě již probíhající jakékoliv infekce lze dávku navýšit na 3 tobolky 3x denně. 

Jedno balení obsahuje 90 kapslí a zaplatíte za něj 440 Kč (po zaregistrování 400 Kč).


VITAMÍN D3 + K2 VITALITY      kvalitní déčko, které nezanáší cévy, za velmi příznivou cenu 280 Kč

Dalším vitamínem, který podporuje imunitu a působí proti virům, je vitamín D. Ten se musí užívat vždy společně s vitamínem K2, jinak hrozí postupná kalcifikace cév. Maximální množství tohoto vitamínu - to je 2500 IU v jedné tobolce se nachází v doplňku stravy Vitamín D3+K2 Vitality, který obsahuje i vitamín K2. 

V rámci prevence užívám 1 kapsli 1x denně 

Jedno balení obsahuje 60 tobolek a zaplatíte za něj 280 Kč (po zaregistrování 260 Kč) 


ZINEK VITALITY      kvalitní zinek v nejlépe vstřebatelné formě za velmi příznivou cenu 280 Kč

Ze stopových prvků podporuje imunitu zinek, který se hojně vyskytuje v dýňových semínkách, v panenském dýňovém oleji, v rýži natural nebo v doplňku stravy Zinek VITALITY, kde se nachází v chelátové, (a tudíž v nejlépe vstřebatelné) formě. 

Jedno balení obsahuje 90 tobolek a zaplatíte za něj 280 Kč (po zaregistrování 260 Kč)  


IMUNE VITALITY

Imunitě velmi prospívají i betaglukany v doplňku stravy Imune Vitality, které dokážou velmi rychle a účinně podporovat obranné reakce organizmu, a stimulují na nejvyšší výkon např. makrofágy (druh bílých krvinek). Ty pak snadněji identifikují nepřítele v podobě viru, koronaviru, bakterie, plísně nebo zhoubné buňky a zničí je.

Na trhu je mnoho přípravků s obsahem betaglukanů, ale ne všechny jsou kvalitní. Já osobně užívám doplněk Imune Vitality, který kromě betaglukanů (čistota 80%), obsahuje i bohatou směs mediciálních hub (Reishi, Cordyceps a Chagu sibiřskou), indický angrešt, L - Glutathion a Astaxanthan.

Dávkování je stejné jako u kolostra.

Jedno balení obsahuje 100 kapslí a zaplatíte za něj 1200 Kč (po zaregistrování 1088 Kč).  


Všechny tyto doplňky si můžete objednat zde v  E-SHOPU VITALITY. 

NEJÚČINNĚJŠÍ PREVENCE SPOČÍVÁ V INTENZIVNÍM POSILOVÁNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU POMOCÍ BETAGLUKANŮ NEBO IMUNOGLOBULINŮL R
CERTIFIKOVANÉ KVALITNÍ DOPLŇKY STRAVY

LR ALOE VERA Immune Plus

Aloe Vera musí mít minimálně 99% koncentraci nebo musí být vedena jako gel a nesmí být pasterizovaná. Takovou lze objednat např. u německé společnosti LR. Kromě posilování imunity, ji Aloe Vera dovede také modulovat, a navíc dodá vašemu tělu přes 200 prospěšných mikroživin. Lékaři přírodní medicíny doporučují užívat 1 ml na 1 kg tělesné váhy a toto množství rozdělit minimálně do dvou denních dávek. 

Jeden litr Aloe Vera gel Traditional s medem
pořídíte za 739 Kč (po zaregistrování za 547 Kč a při koupi 6 kusů za 494 Kč).

Jeden litr Aloe Vera gel Immune Plus (se zázvorem, medem, vitamínem C, zinkem a selenem)
pořídíte za 849 Kč (po zaregistrování za 629 Kč a při koupi 6 kusů za 568 Kč). 


LR COLOSTRUM liquid

Tekuté a tedy nejúčinnější 100% kravské kolostrum, odtučněné, bez kaseinu, nepasterizované pro maximální podporu imunitního systému.

Lahvičku o obsahu 125 ml lze pořídit za 949 Kč
(po zaregistrování za 703 Kč a při koupi 6 kusů za 667 Kč).

LR CISTUS INCANUS  (Skalní růže) 

Cistus Incanus je keříčkovitá rostlina extrémně bohatá na polyfenoly, které zabraňují virům pronikat do buněk. Ty se pak mimo buňky nedokáží množit a jsou navíc dohledatelné imunitním systémem, který je posílen např. mediciálními houbami nebo kolostrem.

CISTUS INCANUS MÁ SILNÉ PROTIVIROVÉ ÚČINKY

Cistus Incanus také velmi dobře neutralizuje volné radikály, dovede detoxikovat organizmus a působí silně protizánětlivě. Všechny tyto zdraví prospěšné účinky, včetně silného protivirového působení byly prokázány řadou klinických studií.

Kvalitní Cistus Incanus se vyskytuje v podobě bylinného čaje (slaběji působící doplněk) nebo v práškové formě v kapslích (silněji působící doplněk).

Cistus Incanus se prodává jako čaj - 250 g pořídíte za 559 Kč (po zaregistrování za 414 Kč) nebo
                          v kapslích - 60 kapslí stojí 1309 Kč (po zaregistrování za 970 Kč). 

DOPORUČENÍ 1 

Registrovaní zájemci mohou v e-shopu LR nakupovat za nákupní ceny, které jsou oproti prodejním cenám značně nižší. 

Při registraci je však nutné objednat jednorázově jakékoliv zboží o minimální hodnotě 1600 Kč.(doporučuji Aloe Vera nebo Pro Balance na odkyselení).  Registrace je zdarma a neplynou z ní žádné další závazky.

DOPORUČENÍ 2

Pokud by vás některé doplňky stravy, (např. Imune od Vitality nebo tekuté Colostrum či Cistus Incanus od LR) finančně zatěžovaly (nebo jsou vyprodané), zvolte raději stejně kvalitní české Colostrum Vitality, vitamín D3 + K2 Vitality, vitamín C + Med a zinek a co nejčastěji konzumujte přirozenou stravu s maximálním podílem zeleniny a kaše z ovesných nebo ječných vloček.


IMUNITU DÁLE PODPORUJE

Vitamín C

Já osobně užívám C + MED Vitality, což je práškový vitamín C (jako kyselina L - askorbová) v kombinaci se šípkem, medem a rutinem. V rámci prevence se užívá 1 čajová lžička 2 x denně, při nachlazení či nemoci pak doporučují lékaři přírodní medicíny 1 lžičku po cca 3 hodinách. 
V některých specializovaných prodejnách, např. pro kulturisty apod. se dá koupit 1 kg práškového vitamínu C za cca 280 Kč. Takový vitamín se však musí užívat ve 100% domácích zeleninových či ovocných šťávách (ne zakoupených v supermarketu) nebo společně se smoothies. Úplně nejlepší vitamín C, který se mnohem lépe vstřebává a je pH neutrální (nepřekyseluje) je ve formě askorbátu sodného nebo hořečnatého
Při velmi závažném onemocnění nebo při rakovině někteří diplomovaní lékaři, orientující se na přírodní medicínu, doporučují ústně až 30 g vitamínu C denně, intavenózně (injekčně) až 100 g vitamínu C denně! Injekce 7,5 g, které si někteří onkologičtí  pacienti u nás nechávají aplikovat, nemají v podstatě na nic vliv. 
Zajímáte-li se o přírodní / alternativní léčbu, a chtěli byste se např. dozvědět, jak někteří pacienti úspěšně užívají až 30 g vitamínu C denně, kde mohou sehnat nebo jak si mohou vyrobit velmi levný a účinný askorbát sodný + odkazy na zahraniční kliniky, kde používají alternativní nebo komplementární léčebné postupy apod., objednejte si kurz:
 

Selen

Důležitý je také selen, který se ve značném množství vyskytuje v para ořeších - stačí sníst 2 až 4 denně.


Esenciální oleje

Proti virům dále působí esenciální oregánový a tymiánový olej nebo olej Ho-sho. Stačí dát pár kapek do aromalampy nebo difuzéru, dvě nebo tři kapky můžete aplikovat i na roušku. Protivirový efekt se tak zvýší.  

Potravinové doplňky nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. A je to škoda, neboť právě ony společně s přirozenou stravou, posilují a harmonizují celý organizmus včetně imunitního systému.

ODKYSELENÍ ORGANIZMU

Imunita vás také bude lépe ochraňovat, bude-li pH vašeho organizmu ve slabé zásadě. Z toho důvodu je potřeba snížit podíl kyselinotvorných potravin a nápojů (průmyslové sladkosti, perlivé a slazené limonády, pečivo a maso) a naopak zvýšit konzumaci zásadotvorných potravin (zelenina, ovoce, brambory, proso apod.) Velmi dobře odkyselují 100% doma vylisované zeleninové nebo ovocné šťávy (v žádném případě nekonzumujte průmyslově vyráběné), domácí smoothies, z doplňků stravy jedlá soda, která musí být pouze farmaceutické kvality (obsahuje sodík a proto není vhodná pro uživatele s vysokým krevním tlakem), zásadotvorné směsi solí, např. doplněk stravy pH - VITALITY (obsahuje vápník, hořčík, draslík, mangan, bór, chrom - kvůli draslíku není vhodný pro uživatele s nízkým krevním tlakem) nebo LR ProBalance, který obsahuje sodík i draslík - takže je vhodný pro každého - navíc minerály jsou v tabletách, takže při konzumaci nehrozí nepříjemný zážitek z nevalné chuti.

Jakékoliv doplňky stravy na odkyselování se užívají vždy mezi jídly, nejlépe ráno na lačno minimálně půl hodiny před snídaní.

IMUNITA A STŘEVA

Zanešená střeva toxikují celý organizmus, dostatečně nevstřebávají důležité mikroživiny (vitamíny, enzymy, stopové prvky, minerály, antioxidanty apod.) a snižují produkci bílých krvinek, které se právě ze všeho nejvíce tvoří  v oblasti střev. Proto je potřeba o svá střeva pravidelně pečovat.

Střeva nejvíce znečišťuje průmyslová strava (cukry, sladkosti, sladké pečivo, běžné pečivo) a přílišná konzumace masa a uzenin. Střevo naopak pročišťuje přirozená strava bohatá na vlákninu (zelenina, kvašená zelenina, ovoce, celá obilná zrna nebo celozrnné kaše, ořechy, semena, klíčky, fermentované domácí mléčné výrobky - kyška, kefír, bílý smetanový jogurt apod.). Pokud ale ve vašem jídelníčku tato strava nepřevládá, je potřeba užívat vlákninu, např. psyllium (k dostání v lékárně). Tato vláknina je ale pouze jednodruhová a tak nepůsobí komplexně. Navíc, ji nemohou užívat pacienti s onemocněním střev nebo pokud jsou po operaci střev. Existuje ale banánová multivláknina Prebio Vitality, která působí komplexně - střevo pročisťuje, regeneruje jeho sliznici a slouží jako potrava prospěšným střevním bakteriím. A to podstatné: nedráždí střevo, takže Prebio Vitality mohou užívat i pacienti se zánětlivým onemocněním střev. Dávku však musí navyšovat postupně.

Dále je potřeba užívat probiotické bakterie, které střevům velmi prospívají. Kvalitní probiotika se nachází např. v doplňku stravy  ProMikrobion Vitality nebo v doplňku firmy LR - Lifetakt Pro 12. Já osobně užívám levnější a stejně účinný ProMikrobiom Vitality.

SPRÁVNÁ FUNKCE STŘEV JE NEZBYTNÁ PRO OPTIMÁLNÍ FUNGOVÁNÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU


Tyto stránky používají cookies k analýze návštěvnosti a bezpečnému provozování stránek.
Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.

V případě zájmu tato vzdělávací skripta maximálně sdílejte, ať se dostanou co nejvíce lidem. Je to návod, jak zvýšit šanci, že nás onemocnění koronavirem nepostihne, a pokud se tak stane, že ho mnohem lépe a rychleji zvládneme. Děkuji.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!