Prosím, sdílejte "Jak na koronavirus" na Facebooku, tím, že kliknete na tento odkaz. 

JAK NA KORONAVIRUS

A OSTATNÍ INFEKČNÍ CHOROBY


HOMOCYSTEIN A IMUNITA

Má vlastní zkušenost:

Imunitu také může poškozovat vysoká koncentrace homocysteinu. Jakmile jsem ji pomocí přesných dávek vitamínů snížil na neškodnou úroveň, nebyl jsem už ani jednou nemocný, zatímco před snížením jsem míval např. chřipku i několikrát do roka.

Více o problematice homocysteinu se můžete dočíst na těchto webových stránkách

JAK NA HOMOCYSTEIN

V rámci prevence však můžete užívat doplněk stravy Homocystein Vitality s Aloe Vera, který obsahuje všechny běžně známé vitamíny ze skupin B. Kyselina listová ve formě methylfolátu (tato forma je pro organizmus biologicky lépe dostupná), vitamín B6 a B12 ve formě methylkobalaminu (tato forma je pro organizmus mnohem dostupnější, než běžně prodávaná forma kyanokobalamin) se v doplňku Homocystein Vitality vyskytují ve větším množství.

Právě tyto tři vitamíny drží homocystein "na uzdě", a navíc vitamín B6 podporuje funkci bílých krvinek, které odráží virové útoky.  

BONUS NAVÍC

Tohle by si měl přečíst každý, kdo se obává onkologického onemocnění 

Protože v současné době onemocní rakovinou každý třetí člověk a v roce 2030 to má být dokonce každý druhý (zamýšleli jste se někdy nad tím, že to není normální?), rozhodl jsem se vás informovat o vitamínu B17, který jako jeden z mála umí zneškodňovat zhoubné buňky, aniž by přitom poškozoval ty zdravé.

VITAMÍN  B 17   AMYGDALIN 

Pokud si např. bývalý onkologický pacient v rámci prevence návratu onemocnění zakoupí v lékárně vitamín B 17 - např. doplněk stravy Laetril 500 mg a doma si přečte jeho složení, zjistí, že je v tobolce místo vitamínu B 17 jen drť z meruňkových jader. Ta ale obsahuje jen 0,2 miligramů tohoto vzácného vitamínu. V lepším případě může sehnat i doplněk, v jehož tobolce bude okolo 8 mg čistého vitamínu   B 17, ve zbytku ale bude převládat opět sušená drť z jader nebo tam bude hlíva apod.  

0,2 mg nebo 8 mg nemá na nic vliv. To je stejné, jako by žádný vitamín B 17 neužíval!

Nyní je však na e-shopu Vitality nový, v české republice doslova ojedinělý revoluční doplněk stravy, vitamín B17 Amygdalin, který obsahuje 90 tobolek po 50 mg skutečně čistého 98% amygdalinu!

Žádná drť z meruňkových jader nebo směs, ale skutečně čistý vitamín B 17, jehož množství už postačuje na účinnou prevenci onkologického onemocnění. Vitamín se může užívat i po vyléčení, kdy oslabenému a toxikovanému organizmu hrozí návrat onemocnění! 

Jediný doplněk stravy v ČR s tak velkým množstvím čistého vitamínu B 17. 


Lékaři přírodní medicíny doporučují v rámci prevence toto dávkování:

  • děti od 10 let - 50 mg (1 tobolka 1x denně s jídlem)
  • dospělí - 100 až 200 mg ( 1 tobolka 2x až 4x denně s jídlem)
  • úspěšně vyléčený pacient - min. 300 mg, nejlépe 500 mg po dobu 2 let, pak lze přejít na 200 mg denně


 "Zjistili jsme, že pro prevenci (zvláště opětovného) návratu onemocnění neexistuje nic účinnějšího než vitamín B 17 Laetril."

Dr. Francisco Contreras, ředitel, předseda a prezident Oasis of Hope Hospital

STEJNĚ JAKO U KORONAVIRU A CHŘIPKY, I ZDE PLATÍ , ŽE NEJLEPŠÍ PREVENCE JE ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, PŘIROZENÁ STRAVA A PŘIMĚŘENÁ FYZYCKÁ AKTIVITA. 


Tyto stránky používají cookies k analýze návštěvnosti a bezpečnému provozování stránek.
Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.

V případě zájmu tato vzdělávací skripta maximálně sdílejte, ať se dostanou co nejvíce lidem. Je to návod, jak zvýšit šanci, že nás onemocnění koronavirem nepostihne, a pokud se tak stane, že ho mnohem lépe a rychleji zvládneme. Děkuji.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!